Білі чайні чашки: різновиди та особливості

Переважна більшість із нас починає свій день із чаю чи кави. В цей час людина може зібратися із думками, а також розслабитися та налаштуватися на робочий лад. Тому практично кожен має улюблену чашку, яка дозволить повною мірою насолодитися цим процесом.

Чашки поділяють за:

• розміром;
• призначенням;
• матеріалом виготовлення.

Як матеріал для виготовлення чашок використовують фарфор, кераміку, скло або склокераміку. Необхідно пам’ятати, що кераміка підходить для використання в мікрохвильовій печі, проте дуже сильно нагрівається. Чашки, виготовлені зі склокераміки, є кращими за скляні, оскільки їх практично неможливо розбити.

Вкрай важливо, щоб чашки були виготовлені із якісних матеріалів, інакше можуть виникнути тріщини, і туди будуть потрапляти кава або чай. Звісно, багато хто продовжить використовувати такі чашки, але вони матимуть непривабливий вигляд, тому в ресторанах, кафе їх точно не будуть використовувати.

Для різних напоїв використовують чашки різних розмірів. Зокрема, для заварної кави використовують чашки, об’єм яких не перевищує 200 мл, оскільки через великий вміст кофеїну навіть невеликої філіжанки буде достатньо. Для розчинної кави використовують чашки більших розмірів, особливо якщо Ви полюбляєте додавати молоко.

Основна відмінність між кухлями та чашками – це об’єм та їхня форма. Кухлики зазвичай мають конусоподібну або циліндричну форму. Також вони мають зручну ручку. Об’єм кухлів становить 350 мл, проте досить часто можна побачити і більші за розміром посудини.

Чашки зазвичай мають невеликий об’єм, є нижчими та мають витончену ручку і блюдце. Вони призначені для неспішного вживання гарячих напоїв. Доволі часто чашки для кави та чаю можна придбати в різноманітних чайних наборах, які розраховані на кілька осіб.

Багато хто впевнений, що чашки для кави є такими ж, як і для чаю. Проте чашки для кави у ресторанах вибирають залежно саме від різновиду кави.

Білі чайні чашки можна придбати в інтернет-магазині Пан Баняк. Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Співпрацюємо із провідними виробниками без жодних посередників, тому можемо гарантувати відмінну якість товарів за прийнятною ціною. Доставку здійснюємо «Новою Поштою». Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Перевагами покупки у нашому інтернет-магазині є зручність та швидкість здійснення покупки. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!