Посуд для готелів і ресторанів: особливості вибору

Більшість власників кафе, ресторанів та готелів неодноразово стикалися з питанням, як вибрати якісний посуд, оскільки важливо врахувати стилістику закладу, щоб усе гармонійно поєднувалося, від цього залежить рівень відвідуваності. Завдяки правильному вибору кухонного інвентарю можна істотно поліпшити вигляд їжі, підкреслити вишуканість будь-якої страви.

Основною вимогою, яка висувається до будь-якого посуду, є міцність та надійність. Необхідно зауважити, що посуд буде використовуватися постійно, тому не варто заощаджувати. Інакше доведеться часто оновлювати інвентар.

Все начиння, яке використовують у ресторанах, поділяють на:

• кухонний інвентар – це допоміжні інструменти, які використовують у процесі приготування страв (лопатки, ложки, мірні склянки, термометри, ємності для зберігання);

• наплитний посуд – його використовують для термічної обробки страв (сковорідки, каструлі);

• набори ножів – є знаряддям для роботи будь-якого кухаря, саме від їхньої якості залежить якість та швидкість нарізання;

• кондитерські інструменти – сюди належать різні металеві та силіконові форми, інструменти для декорування;

• побутова техніка – допомагає виконати складні завдання, наприклад, подрібнення м’яса за допомогою електричної м’ясорубки та ін;

• сервірувальні набори – відіграють надважливу роль, оскільки від їхньої якості та дизайну залежить, чи клієнт повернеться до Вас знову, чи ні.

Рекомендуємо вибирати однотонний посуд без складних малюнків, оскільки від цього залежить швидкість та якість його очищення. Крім того, Вам необхідно придбати відповідний посуд для десертів, основних страв, закусок, а також відповідні бокали та склянки для різних напоїв. Краще придбати подвійний набір посуду, для того щоб у майбутньому з легкістю замінити пошкоджені одиниці та забезпечити ефективну роботу навіть «у годину пік».

Зазвичай для ресторанів та кафе вибирають порцеляновий посуд, що є ще одним показником статусу закладу. Проте варто орієнтуватись на специфіку кожного окремого закладу, оскільки, наприклад, для традиційної української кухні найкращим варіантом буде саме керамічний посуд.

Посуд для готелів і ресторанів можна придбати в компанії «Пан Баняк». Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, тому гарантуємо відмінну якість. Приймаємо замовлення з усієї України. Оплату можна здійснити найзручнішим для Вас способом. Ми виконуємо роздрібні та оптові замовлення. Доставку здійснюємо «Новою Поштою». Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!