Arcos - лідер серед виробників ножів

Ніж — це продовження руки повара. Професійні кухонні ножі не просто розкіш, а необхідність для кухаря-професіонала. Та й для любителів приготувати щось смачненьке завжди приємно користуватись якісним знаряддям.

Серед широкого асортименту ножів на ринку професійного кухонного обладнання виділяються ножі італійської фірми Arcos. Це фірма з багатим досвідом, адже її історія розпочалася більше ніж 130 років тому. Григоріа Аркос, в честь якого і названа компанія, започаткував сімейну справу з виготовлення необхідних на той час бойових клинків, кинджалів, ножиць та кишенькових ножів. Уже в шестидесятих роках двадцятого століття  фірма Arcos вийшла на світовий ринок та здобула визнання серед професіоналів.

Сьогодні, ті принципи, які допомогли здобути лідерство у своїй сфері, далі підтримують авторитет компанії. Постійний розвиток, удосконалення конструкції та дизайну ножів, розвиток сервісу та вихід і завоювання нових ринків — це ті правила, які забезпечують першість позицій на ринку.

Ножі компанії Arcos виготовляються з екологічної нержавіючої сталі NITRUM. Тільки ця фірма володіє патентом на використання даного виду сталі. Завдяки збагаченню азотом та додаванню ванадію та малібдену, цей метал надзвичайно міцний. Вам не доведеться часто гострити ножі, адже лезо тверде та має довгий термін служби. Ці ножі гострі, стійкі до корозії та довговічні в службі.

Для кожного нового типу ножа, дизайнери створюють особливу модель, а виробництво контролюється спеціальними лабораторіями, які керуються прогресивними європейськими стандартами.

Для того, щоб занаряддя довше прослужили, пропонуємо дотримуватись декількох правил догляду за ними.

1. Після використання бажано мити якнайшвидше м'якими чи нейтральними засобами.
2. Не варто використовувати засоби, що містять хлор, абразивні засоби, тверді губки тощо.
3. Не залишайте ніж у воді чи посудомийній машинці протягом довгого часу.

Як бачите, ножі Arcos не потребують особливого догляду. Звичайних нескладних правил достатньо для збереження властивостей. Для загострення не рекомендують використовувати гострильний камінь, тому що він може з часом розм'якшити лезо, що може призвести до поломки. Краще гострити такі ножі мусатами та гострильними обладнаннями зі спеціальної хонінгованої сталі.

Ножі кухонні купити за приємними цінами можна на сайті інтернет магазину «Пан Баняк». У асортименті наявний широкий вибір продукції фірми Arcos.

Нехай приготування страв перетвориться в справжнє задоволення!