Який же посуд потрібний закладам класу HoReCa: де купити, як вибрати, для чого використовувати, із чим і коли поєднувати

Людство вже багато століть користується посудом. Це щось необхідне, що робить життя легшим і що обов'язково потрібно мати. Запитайте кого завгодно, хто сьогодні готовий прожити без посуду зовсім? Таких не знайдете.

Людина настільки звикла, що тепер відмовитися просто неможливо, та й нема чого. Сучасний світ готовий надати нам величезний вибір посуду найрізноманітнішого спрямування. Кухонне приладдя купити не так уже й складно, але вибір посуду для себе і для HoReCa відрізняється. Чим саме? Своїм призначенням.

Річ у тому, що посуд в HoReCa виконує не тільки свою головну роль - подавати в них їжу, напої, готувати в їх та інше. Посуд для HoReCa - це ще і стиль. Посуд є одним з тих ключових моментів, які визначають напрямок закладу. Це своєрідна візитна картка ресторану/бару/кафе та іншого. Безумовно, важливі страви, які подають, але і важливо те, у чому їх подають. Але хороші речі дорого коштують, а посуд має властивість битися. Ось і проблема: як купити столовий посуд, який був би якісним, красивим, функціональним, і при цьому не розоритися.
Що таке HoReCa і з чим його їдять?

Так називають цілу галузь економічного спрямування, яка безпосередньо пов'язана з харчовими продуктами, самою їжею і її вживанням. Маються на увазі заклади громадського харчування (усім нам знайомі кафе, ресторани, бари), готельного бізнесу, торгівлі на виїзді та іншого.

Чому так називається?
Сама назва походить від злиття перших складів від слів Hotel, Restaurant, Catering. Ще має й іншу назву - готельно-ресторанний бізнес або КаБаРе, знову від перших складів від «кафе», «бари», «ресторани».

Який же посуд усе-таки потрібен для HoReCa?
1. Практичним (посуд повинен бути стійким до зношування, витримувати інтенсивне використання і бути практичним).
2. Презентабельним (посуд формує імідж закладу).
3. Надійним (насамперед надійність у використанні).
4. Недорога упаковка (немає сенсу купувати дорогу, усе одно, крім того, хто її купує, більше ніхто ці упаковки і не бачить).
5. Єдиний стиль (для закладу посуд варто брати в одному стилі, якщо вийде, то і в одному кольорі. Це все впливає на імідж того ж кафе чи ресторану. Зазвичай такий посуд замовляють).
6. Продукти (вони повинні бути бездоганними. Якість, свіжість і все інше має бути на вищому рівні). 

Як «Пан Баняк» допомагає для HoReCa

«Пан Баняк» має практично все, що необхідно для успішного функціонування закладу. Тут ви знайдете:

- посуд для кухні;
- інструменти;
- інвентар;
- предмети для подачі;
- предмети для сервірування;
- предмети для декору;
- інші аксесуари.

Що потрібно для для HoReCa для успішної роботи?

1. Інвентар і посуд, призначені для готування їжі.
2. Предмети, за допомогою яких їжу подаватимуть.
3. Предмети, призначені для сервірування столу, зокрема столовий посуд. 
4. Ємності, що будуть використовуватися для зберігання напівфабрикатів і вже готової їжі.
5. Інвентар, необхідний для торгівлі на виїзді, кейтерингу, фуршетів, банкетів.
6. Аксесуари, інвентар, що стане в нагоді для бару.

«Пан Баняк» і HoReCa відмінно співпрацюють. «Пан Баняк» чудово розбирається в брендах і готовий надати необхідний посуд на першу ж вимогу. HoReCa же своєю чергою знає і розуміє, що більш надійного співробітника йому не знайти. Ось і виходить ідеальне поєднання.